Opis nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A  ZASTREŠENOU TERASOU !!! KOLAUDÁCIA r. 2009

Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2009, jedná sa o jednopodlažný nepodpivničený rodinný dom s garážou. Dom stojí v pešej dostupnosti do centra mesta, v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti (stredná škola, základná škola, materská škola, obchody, nemocnica, atď...)

TECHNICKÉ PARAMETRE:

stavebný materiál - pórobetónové tvárnice Ytong 30cm, zatepľovací systém hrúbky 12cm + hladké omietky

strop - drevený trámový + sadrokartónový podhľad, stropná konštrukcia je zateplená minerálnou vlnou v celkovej hrúbke 42cm

strecha - väznicový valbový krov, krytina - betónová škridla

okná - plastové, žalúzie vnútorné plastové

podlahy - laminátové v obytných miestnostiach, keramické v ostatných miestnostiach

vykurovanie - ústredné podlahové teplovodné + taktiež teplovodné s oceľovým radiátorom v garáži, nový plynový kotol, zdroj teplej vody - zásobníkový ohrievač napojený na kotol + krb v centrálnej časti domu - v obývačke - s prieduchmi do izieb

verejná kanalizácia - plastové potrubie

verejný vodovod - z plastového potrubia studenej a teplej vody

elektrina - 23V/400V

prípojka na optický internet

DISPOZÍCIA DOMU:

vstupná chodba 4,13m2, WC so sprchou a umývadlom 2,30m2, chodba 11,90m2, obývačka 20,30m2 dispozične prepojená s kuchyňou 19,60m2 v tvare "L" a barovým pultom, komora 1,85m2, 3x izba 10,50m2, 7,30m2, 12,70m2, kúpeľňa s WC umývadlom a rohovou vaňou 7,30m2, šatník 12,60m2, technická miestnosť 6,80m2 a garáž 29m2. Z obývačky je výstup na zastrešenú terasu 14m2. Garáž je prístupná s exteriéru - garážová brána je plastová sekčná na diaľkové ovládanie.

Rodinný dom stojí na peknom slnečnom rovinatom pozemku o výmere 427m2. Pozemok je zatrávnený, udržiavaný, komplet oplotený. K dispozícii je komplet materiál na položenie chodníkov do už pripraveného podložia vrátane obrubníkov.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

 

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.