3D obhliadka
Opis nehnuteľnosti

!!! NOVÁ CENA - 235000€ !!!

KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM !!! UPRAVENÝ POZEMOK, BAZÉN, ALTÁNOK, PRÍSTREŠOK

Rodinný dom bol postavený v roku 1965, prístavba k domu bola postavená po roku 2002 a kompletná stavebná rekonštrukcia v roku 2010-2012. Stavebný materiál: pálená tehla, zateplenie polystyrén 100mm + fasádna omietka. Dom je cca v ½ podpivničený.

Dom stojí v tichej slepej uličke v pešej dostupnosti do centra mesta, v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti (základná škola, materská škola, obchody, atď...)

Kúrenie: ústredné plynové

Elektrina: 230V/400V

Odpad: verejná kanalizácia

Voda: rozvody vody z verejného vodovodu + studňa (kopaná) napojená na automatické zavlažovanie záhrady

Dispozícia domu:

vstupná chodba, 2x obývacia miestnosť, kuchyňa s jedálňou, 3x spálňa (rodičovská spálňa je so samostatným šatníkom), komora, 2x kúpeľňa (kúpeľňa č. 1 – umývadlo, sprcha, WC, kúpeľňa č. 2 – sprcha, WC)

Vybavenie domu:

  • podlahy – keramická dlažba
  • okná a vstupné dvere - plastové (izolačné 2 sklo)
  • klimatizácia – 2x vonkajšia a 2x vnútorná jednotka
  • kvalitná kuchynská linka – vyrobená na mieru v roku 2017 vrátane systémov zásuvov, výklopov a výsuvov, zabudované spotrebiče (chladnička, elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu)
  • nové zárubne a interiérové dvere
  • kamerový systém

Na pozemku sa nachádza:

  • Bazén s ohrevom – hĺbka 1,2m, priemer 3,6m, príručná technická miestnosť s filtračným systémom
  • Altánok - s elektrinou a sedením
  • Prístrešok – parkovanie pre 1 auto

Maximálne náklady na prevádzku domu pre 3 osoby:

plyn: 120€/1mesiac

elektrina: 65€/1mesiac

voda: 15€/1mesiac

Rodinný dom stojí na peknom slnečnom rovinatom pozemku o výmere 627m2. Pozemok je vysadený okrasnými drevinami a ovocnými stromami, s pravidelnou profesionálnou údržbou. Pozemok je kompletne oplotený, osvetlený, s vybudovanými chodníkmi.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.