Opis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach - ihneď obývateľný.
Jedná sa o rodinný dom podlhovastého tvaru, pôvodné drevené, veľmi zachovalé stropy.
Dispozične dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC.
Dom je po rekonštrukcii, posledné úpravy prebehli v roku 2008  - vymenené plastové okná, vchodové dvere, keramické dlažby, v izbách plávajúce podlahy, nová kúpeľňa, WC, čiastočná výmena elektroinštalácie.

IS:
Kúrenie: kachle na pevné palivo
Voda: rozvody vody z verejného vodovodu
Elektrina: 220V/380V
Odpad: verejná kanalizácia

Dom je postavený v spoločnom dvore spolu s ďalším domom. Pozemok, ktorý patrí k domu má výmeru 951 m2 + spoluvlastnícky podiel k spoločnému dvoru v podiele 1/2, výmera spoločného dvora je 170 m2.
Nehnuteľnosť je vhodná či už na trvalé bývanie, ako aj na rekreačné účely, je možné ju ihneď, bez akýchkoľvek úprav užívať.

 

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.