Opis nehnuteľnosti

NOVINKA - RODINNÝ DOM - TESÁRSKE MLYŇANY

Ponúkame na predaj rodinný dom v Tesárskych Mlyňanoch, len 1km od rýchlostnej cesty R1 NR - BB, v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou - materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, obchody, pošta, športové ihriská...

Rodinný dom pozostáva z 2 častí:

1. časť - postavená v rokoch 1961-1963, pozostáva z 2 izieb + kuchyňa + 2x komora + kúpeľňa

2. časť - postavená v rokoch 1971-1972, pozostáva z 1 izby + kuchyňa + gánok

KÚRENIE: ústredné - kotol na pevné palivo, plynová prípojka v predzáhradke

VODA: rozvody vody zo studne, prípojka na verejný vodovod je v ceste

ODPAD: žumpa, prípojka na verejnú kanalizáciu pred domom

ELEKTRINA: 230V

Dom bol postavený z pálenej tehly, stojí na peknom rovinatom pozemku o výmere 700m2, v prípade záujmu je možnosť dokúpiť aj ďalšiu časť pozemku až do celkovej výmery 2084m2. Dom je čiastočne podpivničený. Ďalšia pivnica sa nachádza na záhrade.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.