Opis nehnuteľnosti

14 ROČNÝ RODINNÝ DOM TESÁRSKE MLYŇANY -

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tesárske Mlyňany - obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a napojením na rýchlostnú cestu R1.

Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2006, odvtedy je pravidelne udržiavaný a modernizovaný.
Dom pozostáva z 2 podlaží:
1.NP: vstupná chodba - zádverie, obývačka s krbom dispozične prepojená s kuchyňou (nová kuchyňa vrátane vstavaných spotrebičov - rok 2016) a jedálňou, WC, komora a technická miestnosť spolu s práčovňou
2.NP: 3 samostatné izby (z toho jedna izba spolu s kúpeľňou so sprchou) a samostatná kúpeľňa (vaňa, WC), balkón s prekrytím

Kúrenie: ústredné plynové (kotol Beretta s pravidelnou revíziou) + krb s prieduchmi do každej miestnosti
Voda: rozvody vody z verejného vodovodu + studňa na vonkajšie zavlažovanie (5,5m hĺbka, stĺpec 3m)
Elektrina: 220V/380V
Odpad: verejná kanalizácia

Pozemok má výmeru 252m2, je oplotený, upravený, zatrávnený, vysadený okrasnými drevinami. Na pozemku stojí altánok s krbom a sedením.


Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.