Opis nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM V OBCI SĽAŽANY V TICHEJ SLEPEJ ULICI

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY (108€/plyn, 55€/elektrina, 15€/voda)

Dávame do pozornosti rodinný dom v obci Sľažany, kolaudovaný v roku 2004, postavený na peknom, širokom, rovinatom pozemku. Šírka pozemku 24m.

Dom je zateplený polystyrénom + fasádna omietka, krytina TONDACH, plastové okná 2 sklo s vnútornými žalúziami.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

SUTERÉN:

priestranná garáž, sklad, technická miestnosť

1NP:

priestranná kuchyňa dispozične prepojená s jedálenskou časťou, obývacia izba s krbom a s východom na terasu a do záhrady, 1 izba, kúpeľňa (rohová vaňa, umývadlo, wc), šatník, komora

2.NP:

2x izba + priestranná galéria s balkónom, s výhľadom na hrad Gýmeš a okolité pohorie. Galériu je možné priestorovo rozdeliť a vytvoriť napr. ďalšiu kúpeľňu, kuchyňu, atď.

KÚRENIE: plynové ústredné kúrenie + krb s prieduchmi

VODA: rozvody vody z verejného vodovodu

ELEKTRINA: 230V/400V

KANALIZÁCIA: žumpa, v obci je už čiastočne zavedená verejná kanalizácia, postupne bude možnosť napojenia aj tejto lokality

Obec Sľažany je vyhľadávanou lokalitou, keďže disponuje širokou občianskou vybavenosťou: 2xškôlka, základná škola, obchody, zdravotné stredisko, výborná dostupnosť do okresného mesta Zlaté Moravce a krajského mesta Nitra.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Realitná agentúra T-KREDIT Mgr. Tatiana Zsebiová, Námestie A. Hlinku 2146, Zlaté Moravce, 0903 713 277

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.