Opis nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM - NOVÁ VES NAD ŽITAVOU - 6KM OD MESTA VRÁBLE, 13KM OD MESTA ZLATÉ MORAVCE

Rodinný dom je situovaný pri hlavnej ceste.

Dom pozostáva z 3 častí, so samostatnými vstupmi. V prvej časti domu sa nachádza miestnosť na kuchyňu a 2 izby. V druhej časti domu je vstupná chodba a 1 izba. Tretia časť domu pozostáva z 2 miestností, a bola využívaná na hospodárske účely.

Kúrenie: plynová prípojka v predzáhradke

Elektrina: momentálne odpojená, v dosahu na ulici

Voda: vlastná studňa + možnosť pripojenia na verejný vodovod

Kanalizácia: zatiaľ nie je celá obec kanalizovaná do verejnej kanalizácie, nutnosť vybudovania žumpy na prechodné obdobie

V dome sú zachované drevené okná, pôvodné drevené dvere vrátane masívnych zárubní a v niektorých častiach domu aj drevené stropy.

Pozemok má výmeru 817m2, je rovinatý, zatrávnený.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

 

 

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.