Opis nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM NEMČIŇANY - NOVINKA - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Nemčiňany, jedná sa o 1/2 dvojdomu, kolaudovaný bol v roku 2000, materiál pálená tehla.

Rodinný dom pozostáva z 3 podlaží, vstup od ulice je priamo na 2. podlažie domu, kde sa nachádza: vstupná chodba - zádverie, spálňa spolu so šatníkom (Hilkovič) a balkónom s prekrytím, kúpeľňa (vaňa, umývadlo), samostatné wc.
Podkrovie: 2 samostatné izby, ďalšia miestnosť s prípravou na kúpeľňu, a skladová miestnosť vhodná na šatník
1. podlažie domu - denná časť domu: priestranná obývačka s východom na terasu dispozične prepojená s kuchyňou a jedálňou. Z kuchyne je prístup do komory a taktiež možnosť vyjsť na bočnú terasu. Kuchyňa je zariadená vstavanými spotrebičmi: plynová varná doska s 5 horákmi, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu. Ďalej je súčasťou kuchyne mikrovlnná rúra a chladnička. Ďalej sa na tomto podlaží nachádza samostatné wc, a skladové priestory.

Kúrenie: podlahové plynové na 2 podlažiach (mesačné náklady cca 80eur), podkrovie je vykurované radiátormi
Voda: rozvody vody z verejného vodovodu
Elektrina: 230/400V (denný a nočný prúd)
Odpad: verejná kanalizácia

Rodinný dom stojí na peknom upravenom pozemku o výmere 1424m2. Na pozemku je vybudované zastrešené sedenie s krbom a pizza pecou, hojdacia lavička, priestor na bazén. Súčasťou domu je garáž a prístrešok na parkovanie ďalších aut.

Dom je pravidelne udržiavaný a vhodný na okamžité nasťahovanie.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.