Opis nehnuteľnosti

3 ROČNÁ NOVOSTAVBA - MARTIN NAD ŽITAVOU !!! POKOJNÉ MIESTO NA BÝVANIE 2KM ZLATÝCH MORAVIEC

Bezpečné miesto na bývanie pre rodiny s deťmi v peknom prostredí obklopenom prírodou.

Rodinný dom bol skolaudovaný 21.12.2020, stavebný materiál pálená tehla hr. 30cm, s vonkajšou tepelnou izoláciou hr. 15cm. Stropy sú keramické, montované, zateplené minerálnou vlnou hr. 320mm, s úložným priestorom na povale - 16m2. Podlahy - keramické MARAZZI a laminátové EGGER s vodeodolnou povrchovou úpravou. Okná a vstupné dvere - plastové (izolačné 3 sklo, farebný dekor dub + biele). Predpríprava na kamerový systém.

BONUS: 90% vybavenia a zariadenia domu ako benefit v cene nehnuteľnosti

Zastavaná plocha domu: 139m2

Úžitková plocha domu: 115,40m2

Kúrenie: teplovodné podlahové, zdroj kúrenia elektrický kondenzačný kotol Protherm + krbové kachle osadené v obývacej miestnosti

Elektrina: 230V/400

Voda: rozvody vody z verejného vodovodu, zdroj ohrevu vody – elektrický zásobník na ohrev vody

Odpad: verejná kanalizácia

Dispozícia domu:

kryté závetrie, zádverie so vstavanou skriňou, vstupná chodba so vstavanou skriňou, WC spolu s technickou miestnosťou a práčovňou, kúpeľňa (umývadlo, WC, sprchový kút KALDEWEI + SANSWISS, vaňa – značka KALDEWEI), 3 izby (z toho spálňa a pracovňa zariadené, spálňa s výstupom na terasu), zariadená obývacia miestnosť s krbom dispozične prepojená s jedálňou a kuchyňou v tvare "U" kvalitnej slovenskej značky DALNO (dolné skrinky EGGER dub Halifax s feelwood úpravou), vybavenou zabudovanými vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, digestor, umývačka riadu, zabudovaná chladnička, elektrická rúra, mikrovlnka). Súčasťou kuchyne je aj samostatná miestnosť – komora, kde sa nachádza sklad potravín a mraznička. Väčšina nábytku v dome je zladená v dekore Egger dub Halifax s feelwood úpravou, zvyšok dopĺňa dub masív. Obývacia miestnosť má výstup na zastrešenú terasu. Všetky okná sú opatrené vonkajšími elektrickými žalúziami. Výhodou je aj pochôdzna povala využiteľná na skladovanie a ukladanie vecí.

Maximálne náklady na prevádzku domu pre 2 osoby:

elektrina:125€/1mesiac

voda: 25€/1mesiac

internet: NEVERNET (možnosť pripojenia optického káblu)

Rodinný dom stojí na peknom slnečnom pozemku o výmere 600m2, šírka pozemku je 20m. Na pozemku je osadený aj záhradný domček. Možnosť realizácie prístrešku pre auto vedľa domu.

Prístupová cesta je asfaltová s verejným osvetlením.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

 

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.