Opis nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM V TICHEJ ULIČKE V OBCI MALÉ VOZOKANY - VHODNÝ NA CHALUPU AJ NA TRVALÉ BÝVANIE

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom vysadeným ovocnými stromami vo vedľajšej tichej uličke v obci Malé Vozokany.

Dom bol postavený cca v roku 1948, základy - kamenné s vodorovnou izoláciou, zvislé konštrukcie - pálená tehla. Jedná sa o prízemný vidiecky dom s valbovo-sedlovou strechou. Škridla jednodrážková pálená, žľaby a zvody z pozinkovaného plechu. V roku 2005 bola rekonštruovaná kúpeľňa (rozvody vody a kanalizácie - plastové potrubie), nová elektroinštalácia, vonkajšie schody do domu, fasádna omietka + náter.

Dom pozostáva z 3 izieb + kuchyňa, kúpeľňa, veranda (gánok). Súčasťou domu so vstupom z dvora je aj komora a hospodárska časť.

Kúrenie: pevné palivo (kachle)

Elektrina: 230V

Voda: rozvody vody z verejného vodovodu + studňa kopaná, hĺbka cca 8m, ohrev vody - elektrický bojler

Odpad: verejná kanalizácia

Priľahlý pozemok má výmeru 2027m2, je rovinatý, zatrávnený, pravidelne udržiavaný, vysadený ovocnými stromami - jablone, čerešňa, slivka, nektárinka, gaštany,  atď. - viď záhradná mapa ovocných stromov vo foto.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

 

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.