Opis nehnuteľnosti

Predaj pozemku v katastri obce Čierne Kľačany, o celkovej výmere 4713 m2, vedeného ako ostatné plochy.
Pozemok je možné využiť či už na:
- výstavbu priemyselnej stavby - existujúci projekt na stavbu haly (sklad a kancelárska časť) aj s plynofikáciou a elektroinštaláciou, napojenie na diaľnicu 2 km,

IS: na pozemok sú dotiahnuté siete - elektrina, voda, plyn aj s meracími prístrojmi.
Pripravené podklady k pozemku: povolenie a projekt na oplotenie pozemku, platné územné rozhodnutie, schválené povolenie pre stavebné konanie zo životného prostredia (voda a požiarna nádrž), kladné vyjadrenie od Správy ciest a VÚC doprava pre napojenie na cestu, vyjadrenia od požiarnikov, plynárov, vodárov, elektrikárov, telekomunikácii pre stavebné konanie.
 
Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

clen realitnej unie Slovenska
clen zdruzenia realitnych kancelarii Slovenska

Sme realitná agentúra so skúsenosťami od roku 2001

Realitnú agentúru T-KREDIT sme založili s víziou priniesť na trh lokálnu realitnú kanceláriu, ktorá práve vďaka svojej úzkej územnej špecializácii ponúkne klientom služby založené na osobnom prístupe a znalosti miestneho trhu.

Mgr. Tatiana Zsebiová

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.